(via anarchiia)
Chciałabym mieć kogoś takiego kto po kłótni ze mną, za godzinę by do mnie zadzwonił mówiąc, że za mną tęskni i że nie wyobraża sobie życia beze mnie.
Gdybym też miał dar prorokowania
i znał wszystkie tajemnice,
i posiadał wszelką wiedzę,
i wszelką [możliwą] wiarę,
tak iżbym góry przenosił,
a miłości bym nie miał,
byłbym niczym